Konkurs

Stek Idealny

Wyzwanie Napoleon i BBQ.pl

Nagrody

Pierwsze

miejsce

Amerykańska polędwica wołowa USDA PRIME

Grill Napoleon Rogue XT  425

Drugie

miejsce

Amerykański antrykot wołowy USDA PRIME

Termometr Napoleon ACCU-PROBE™ Bluetooth®

Trzecie

Miejsce

Amerykański rostbef wołowy USDA PRIME

Elegancki zestaw 3 narzędzi do grillowania Napoleon

zasady

Konkurs dla osób, które ukończyły 18 lat. Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych trwa od 30 maja 2024 do 30 czerwca 2024.

01

Nagraj Filmik z grillowania steka

Przygotuj filmik przedstawiający przygotowanie idealnego steka wołowego na grillu. Stań się na chwilę reżyserem, operatorem i montażystą, aby stworzyć wyjątkowy filmik.
02

Udostępnij w social media

Opublikuj filmik na przynajmniej jednej platformie społecznościowej: Facebook, Instagram lub Tik Tok. Oznacz profile partnerów konkursu. Na Instagramie i Tik toku: @bbq_steki i @napoleongrillepolska Na Facebook: @bbq.pl oraz @napoleongrillepolska. 

03

Prześlij link do filmu

Następnie prześlij nam link do swojej publikacji przez poniższy formularz zgłoszeniowy lub na adres mailowy:

konkurs@stek-idealny.pl.

04

Zdobądź cenne nagrody

Podziel się ze światem swoim talentem grillmastera. Zaskocz jury swoją kreatywnością i techniką. Wygraj wspaniałe nagrody w postaci świetnego grilla, akcesoriów oraz najwyższej jakości amerykańskiej wołowiny.

TUTORIALE

Jak wziąć udział?

Nagraj Film

Jeśli masz wątpliwości jak najlepiej przygotować zgłoszenie konkursowe przejrzyj nasze tutoriale. Kacper Salzman, który od lat grilluje i nagrywa o tym podkasty, podzielił się z nami swoimi patentami. W jednym z tutoriali znajdziesz kilka sprawdzonych tricków Kacpra jak ugrillować idealnego steka. Możesz także odwiedzić naszego mięsnego BLOGA STEKOPEDIA. Oczywiście Twój film to ma być w 100% Twoja inwencja twórcza. Ale może w naszych tutorialach lub na blogu znajdziesz jakąś inspirację. Dla nas przede wszystkim liczy się fun z grillowania. Nie oczekujemy filmu super profesjonalnego, ale takiego, który zachwyci nas kreatywnością i pasją grillowania. Nie wahaj się i podziel się z nami swoją wiedzą. Weź udział w konkursie i zgarnij fantastyczne nagrody! 

Faq

Jakie jest zadanie konkursowe?

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy, że nagrasz super film jak grillujesz idealnego steka i opublikujesz go w swoich kanałach social media (Instagram, Tik Tok lub Facebook) w terminie od 30 maja do 30 czerwca. Filmik nie musi być profesjonalny. Najważniejszy jest fun z grillowania. Chcemy zobaczyć, że dobrze się bawisz przygotowując idealny stek. Oczywiście merytoryka też jest ważna. Pokaż w filmiku jaki jest twój sekret idealnego steka, jakie są Twoje patenty. Opowiedz jakiego steka najbardziej lubisz i dlaczego. Oznacz w swojej publikacji profile partnerów konkursu. Oznacz profile partnerów konkursu. Na Facebook: @bbq.pl @napoleongrillepolska. Na Instagramie i Tik toku: @bbq_steki i @napoleongrillepolska . Na koniec dodaj hashtagi #stekzgrilla #stekidealny #sizzlezone #wołowinaUSA #BBQpl #magiagrillowania i prześlij do nas linka z informacją o swojej publikacji przez formularz kontaktowy na stronie stek-idealny.pl.

Pamiętaj film wysłany do nas jako zgłoszenie konkursowe to musi być Twoje autorskie dzieło. Musisz posiadać do niego prawa autorskie.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy, kto ma skończone 18 lat, posiada konto na jednym z portali społecznościowych (Instagram, Tik Tok lub Facebook) i ma zdolność do czynności prawnych może wziąć udział w konkursie. Najlepiej każdy kto kocha grillowanie i steki.

Czy muszę w zadaniu konkursowym wykorzystywać produkty od BBQ.PL lub Napoleon?

Nie ma takiej konieczności. Możesz grillować dowolne, swoje ulubione steki na grillu dowolnej marki gazowym, węglowym, jakim chcesz. Możesz nawet ugrillować idealnego steka na grillowej patelni. Jednak nie zaszkodzi jeśli użyjesz sprzętu od Napoleona lub pysznych steków z naszego sklepu mięsnego www.bbq.pl.  Nie jest to jednak wymóg dla prawidłowego zgłoszenia konkursowego.

Ile zgłoszeń konkursowych mogę przesłać?

Nie ma ograniczeń ilościowych. Możesz wysłać tyle zgłoszeń, ile chcesz i zwiększyć tym samym swoją szansę na wygraną.